NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandia
+48 72 95 29 801

Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty


1963 Mercedes Benz 190SL

Ostatni z prawie dziesięcioletniego cyklu produkcyjnego Mercedes Benz 1963SL z 190 roku jest prawdopodobnie najrzadszym z linii Mercedes 190SL. W rzeczywistości tylko 104 egzemplarze 190SL zeszły z hali produkcyjnej w Stuttgarcie w tym roku, z czego 54 wyeksportowano do Stanów Zjednoczonych, a 50 poza USA. Jeśli chcesz kupić klasyczny samochód Mercedes SL z 1963 roku do swojej prywatnej kolekcji, zespół ER Classics może udzielić Ci wskazówek potrzebnych do pomyślnego wyszukiwania. Chociaż jakość tych samochodów była na najwyższym poziomie, istnieje kilka wad konstrukcyjnych i inżynieryjnych, o których warto wspomnieć, jeśli chcesz kupić Mercedes 190SL. Po pierwsze, ze względu na konstrukcję unibody Mercedes 190SL jest podatny na rdzę. Kupujący muszą zdawać sobie sprawę z problemów z rdzą iw większości przypadków powinni odejść od każdego Mercedesa 190SL, który wykazuje rozległą rdzę. Słaba naprawa miejsc, w których występuje rdza, może tylko spotęgować problem, dlatego upewnij się, że dokładnie wiesz, co kupujesz. Obszary do inspekcji obejmują nadkola, szyny ramy podwozia, podłogi bagażnika i wnęki na koła zapasowe oraz punkty mocowania tylnych wahaczy wleczonych.

Chcesz kupić klasyczny Mercedes? 

Oryginalne elementy mechaniczne oferują inny wgląd w historię samochodu. Kompletność jest głównym czynnikiem kosztowym w całkowitych kosztach zakupu Mercedes Benz 190SL 1963, więc kupujący powinni być świadomi wszelkich prac renowacyjnych lub wykonanych w samochodzie.

Mercedes Benz Classic Samochody na sprzedaż