Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandia
+48 72 95 29 801

Październik 3 (Niemiecki Dzień Jedności) OTWARTY - niedziela październik 4 EXTRA OPEN (12: 00-16: 00)

Sprzedajesz swój klasyczny samochód?

Sprzedaż, zakup i dostawa klasycznych samochodów

Chcesz sprzedać swój klasyczny samochód lub oldtimer, ale nie chcesz zajmować się obcymi na wyciągnięcie ręki, nadchodzącymi połączeniami telefonicznymi, widzami, ale bez kupujących i po prostu kłopotów w ogóle. A może po prostu nie miałeś szczęścia, sprzedając swój klasyczny samochód? E & R Classics stanowi rozwiązanie, jeśli chodzi o sprzedaż Twojego klasycznego samochodu. Specjalizujemy się w zakupie, sprzedaży i wysyłce oldtimerów i klasycznych samochodów.

Umowa konsygnacyjna

WYPEŁNIJ FORMULARZ PONIŻEJ, ABY OFEROWAĆ SAMOCHÓD.

+ 31638603996

Skontaktuj się ze specyfikacją

Specyfikacje samochodu

* Wymagane pola

Zakup swojego klasycznego samochodu

Ze względu na nasze szybko zmieniające się zapasy ciągle poszukujemy interesujących klasycznych samochodów do kupienia. Jeśli chcesz zaoferować swój klasyczny samochód lub klasyczną kolekcję samochodów, wypełnij ten formularz. Zawsze będziemy się z tobą kontaktować.

Sprzedaż konsygnacyjna Twojego klasycznego samochodu jest całkowicie BEZPŁATNA!

Oczywiście, zyskasz więcej pieniędzy, wysyłając swój klasyczny samochód zamiast sprzedać swój klasyczny samochód bezpośrednio do nas. E & R Classics jest jednym z głównych dealerów samochodów w Europie. Skupiamy się na rynku międzynarodowym. Sprzedajemy nasze klasyczne samochody klientom indywidualnym, powracającym i dealerom samochodowym w kraju i za granicą. W 2017 sprzedawaliśmy klasyczne samochody 500 klientom z 21 w różnych krajach.

Sprzedajemy dla ciebie twój klasyczny samochód. Nie płacisz żadnych opłat! Wygoda i korzyści:

 1. Wolne miejsce w garażu / magazynie.
 2. Twój klasyczny samochód będzie przechowywany bezpiecznie i sucho w naszym salonie.
 3. Wystarczy przynieść samochód do nas, bez dalszych kłopotów. Opcjonalnie możemy również odebrać samochód u ciebie za opłatą.
 4. Prowadzisz interesy z oficjalnie certyfikowaną firmą (RDW).
 5. Twój samochód będzie oferowany na rynku w profesjonalny sposób przez miłośników klasycznych samochodów.
 6. Kupujący mogą handlować swoim samochodem na swoim klasycznym samochodzie w E & R Classics. Doświadczenie pokazuje, że wielu klientów chce handlować swoim samochodem, co w większości przypadków jest dość trudne dla osób. Ta opcja zwiększa szanse na 60%, że twój klasyczny samochód zostanie sprzedany.
 7. Proces administracyjny i rozliczenie finansowe są prawidłowo obsługiwane przez E & R Classics.
 8. Co najważniejsze, zyskasz dzięki naszej rozległej sieci międzynarodowych relacji biznesowych i reklam zarówno w Internecie, jak iw magazynach w całej Europie.

Dlaczego miałbym sprzedawać mój samochód przez E & R Classics zamiast sprzedawać go sam?

Każdy klasyczny samochód jest wyjątkowy. My, jako specjaliści, wiemy dokładnie, jak zaoferować swój samochód, a co ważniejsze, komu. Być może Twój samochód w Twoim kraju nie jest tak popularny, ale jest jeszcze bardziej popularny za granicą. Wiemy o tym wszystkim, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jako klasyczny sprzedawca samochodów. Dobrze wiadomo, że cykl sprzedaży klasycznego samochodu może być długi. Nie musisz się martwić o reklamę, sprzedaż, komunikowanie się z potencjalnymi nabywcami, spotkania i irytację pustych obietnic przez potencjalnych nabywców, my zajmiemy się tym wszystkim! Dbamy również o rozliczenie finansowe i obsługę licencji bez żadnych kosztów. Sprzedając swój klasyczny samochód przez E & R Classics, istnieje 90% szansy, że Twój samochód zostanie sprzedany w ciągu 6 miesięcy.

Jak to działa?

 1. Dostarcz samochód w czystym i wypolerowanym stanie do naszego salonu wystawowego w Waalwijk. Opcjonalnie możemy również odebrać samochód u Ciebie i oczyścić go i wypolerować profesjonalną myjnią (koszty są na koszt klienta). Proszę dołączyć wszelkie historyczne dokumenty wraz z samochodem.
 2. Nasz specjalista sprawdza samochód i wspólnie z Państwem ustalamy jego wartość.
 3. Kiedy obie strony dojdą do porozumienia, umowa zostanie wypełniona. Masz prawo zabrać ze sobą dokumenty samochodu lub zostawić je u nas, gdzie będą przechowywane w sejfie. Oczywiście pozostajesz właścicielem samochodu.
 4. Twój samochód zostanie sfotografowany i zareklamowany na naszej własnej stronie internetowej. Tworzymy również plan sprzedaży Twojego samochodu i reklamujemy Twój samochód poprzez reklamy i strony internetowe w kraju i za granicą.
 5. Kiedy samochód zostanie sprzedany, uzgodniona kwota zostanie przekazana na twoje konto bankowe.
 6. Przygotowujemy wszystkie dokumenty dla nowego właściciela samochodu, transportujemy samochód, jeśli jest taka potrzeba, i wysyłamy do Ciebie informację zwrotną pocztą.

Czy są jakieś koszty, sprzedając mój samochód przez przesyłkę?

NIE, nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Pozostajesz właścicielem samochodu, dopóki samochód nie zostanie sprzedany. W okresie przesyłki samochód powinien być ubezpieczony przez Ciebie. W stosownych przypadkach, jesteś odpowiedzialny za wszelkie koszty poniesione na naprawy samochodu (np. Pusta bateria) i / lub odnowienie certyfikatu APK / MOT podczas okresu wysyłki. Naprawy będą wykonywane tylko za twoją zgodą.

Jakie są zarobki firmy E & R Classics?

Reklamujemy Twój samochód za kwotę wyższą niż uzgodniona cena przesyłki, aby pokryć koszty takie jak wynajęcie naszego salonu, koszty personelu itp. To takie proste!

Proszę wypełnić ten formularz, zawsze będziemy się z tobą kontaktować.
W zależności od oferty i cen, możemy zdecydować się na zakup samochodu
lub zaproponować zabranie samochodu do przesyłki, aby go sprzedać.
Zadzwoń do nas, jeśli masz jakieś pytania: + 31 416 751393