Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandia
+48 72 95 29 801

Październik 3 (Niemiecki Dzień Jedności) OTWARTY - niedziela październik 4 EXTRA OPEN (12: 00-16: 00)


Kees Fens

Mechanik Kees Fens (rok urodzenia: 1964)

Pierwszy kupiłem samochód na moim 21st. To był żółty Ford Taunus z 1975. W tym czasie dostałem go od ojca i odrestaurowałem, gdy było to konieczne. Kochałem pracować nad moim samochodem. Często jeździłem z przyjaciółmi na plażę. Po drodze kilkakrotnie zagraliśmy piosenkę "Żółta łódź podwodna" Beatlesów. Od tego czasu ten Ford został nazwany po utworze i był to "nasz" żółty okręt podwodny.

Studiowałem handel detaliczny na MDS w Bredzie. Ta edukacja trwała 2 lat, a potem chciałem rozpocząć pracę od razu. I tak zacząłem pracować w Aldi, gdzie byłem kierownikiem firmy przez 6. Potem zacząłem pracować w firmie Prinsenbeek, która sprzedawała telewizory i radia. Moja praca w tej firmie była sprzedawcą i pracowałem tutaj przez 5. Potem zacząłem pracować w różnych firmach, które wysłały mnie jako technika w całej Holandii przez 15. Już od dawna pracuję nad moim największym hobby, klasycznymi samochodami.

Mój wymarzony samochód to Ford Mustang z 1965. Myślę, że jasne kolory bardzo dobrze pasują do Mustanga. Weź jasnozielony z czarnym wnętrzem, jest piękny!