Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandia
+48 72 95 29 801

✔ Kupuj bezpiecznie online ✔ Dostawa na cały świat do twoich drzwi ✔ TERAZ bezpłatne przechowywanie i zapłać później

Referencje klientów

Każdego roku dostarczamy setki klasycznych samochodów zadowolonym klientom na całym świecie, ale w szczególności do Holandii, Belgii, Niemiec i Francji.
Wielu naszych klientów dzieli się swoimi pozytywnymi doświadczeniami z ERclassics, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Na tej stronie znajdziesz szeroki wybór referencji od klientów ERclassics z różnych krajów.
Opinie klientów, którzy kupili swój klasyczny samochód w ERclassics, a także ludzie, którzy sprzedali swój klasyczny samochód firmie ERclassics.

Czy jesteś zadowolonym klientem ERclassics, czy masz jakieś skargi? Daj nam znać.
Wszelkie opinie są doceniane, zawsze staramy się ulepszać nasze usługi.

Wszystkie referencje i zdjęcia są zbierane od prawdziwych klientów. Oryginalne odniesienia, w tym nazwa klienta, data napisania i inne istotne informacje, są dostępne do wglądu na życzenie w naszym salonie wystawowym w Waalwijk.

 • Jean-Michel, Francja

  Przyjechaliśmy do ALBI bardzo dobrze, moja żona jest bardzo zadowolona z MERCEDESa, moje gratulacje wkrótce. Jestem bardzo zadowolony z zakupionych od Państwa samochodów 3, MERCEDES 190 SL jest pięknie zgodny ze zdjęciami na stronie, byliśmy pod wrażeniem waszego głównego warsztatu i jego zespołu w zakresie przygotowania samochodu do naszych drzwi, samochodu o bardzo wysokim profesjonalizmie, polecam kupować bez problemów z ER CLASSIC.

 • Paweł, Holandia

  Dziś odebrałem samochód. Jeszcze nie jechałem autostradą, ale naprawdę mi się podobało. Nadbieg jest również doskonały. Z moimi poprzednimi MG napędzałem 2x 10 lat; Spodziewam się również cieszyć tym samochodem przez bardzo długi czas.

 • Andreas i Andrea, Niemcy

  Chciałbym podziękować w ten sposób, bardzo dziękuję za sprawny i prosty zakup kabrioletu VW z licencją vintage. Moja żona i ja jesteśmy zachwyceni zabytkowym samochodem, pasuje on bardzo dobrze do naszej przeszłości. Przeniesienie odbyło się znakomicie pomimo burzy tego dnia, wspieranej również przez bardzo miłego i sympatycznego kierowcę. Pojazd jest dla mnie idealny, a jego zatwierdzenie przebiegło bezproblemowo dzięki dobremu przygotowaniu przez firmę ..... wszystko było świetnie

 • Trevor, Nowa Zelandia

  Właśnie wybrałem mój samochód i jestem z niego bardzo zadowolony. Samochód wygląda niesamowicie jeszcze lepiej niż zdjęcia.

 • Hans, Holandia

  Niniejszym chcemy podziękować za niezwykle poprawną obsługę sprzedaży naszego Jaguara XK120. Skontaktujemy się z Tobą ponownie, gdy nasz FHC będzie gotowy do sprzedaży w ciągu kilku miesięcy.

 • Światowy fundusz badań nad rakiem, Holandia

  W ten sposób chciałem osobiście podziękować Tobie i Twojej organizacji za miłą i udaną współpracę dotyczącą aukcji MGB w grudniu ubiegłego roku.

 • Arndt, Niemcy

  Zawsze cieszę się, że mogę usłyszeć od ciebie i gdziekolwiek opowiem ci o moim MGA, ERClassics jest zawsze nazywany bardzo pozytywnym! Tak więc trochę Essen można doświadczyć każdego dnia. Wszystkiego najlepszego dla całego zespołu!

 • Franck, Francja

  Chciałbym podziękować za doskonałe warunki, w których ostatnio kupiłem samochód. Mój kabriolet VW Beetle 1975 został dostarczony we Francji przez firmę transportową najwyższej jakości. Samochód jest idealny zgodnie z zapowiedzią. Gorąco polecam twoją firmę.

 • Frans i Stefien, Holandia

  Otrzymał dzisiaj MG-B. Cieszymy się z tego i mamy nadzieję, że będziemy się nim cieszyć przez długi czas. Dziękujemy za pomoc i wskazówki! Dostawa przez twojego kolegę była również bardzo poprawna. Polecamy klasykę ER innym zainteresowanym !!

 • chrześcijański, Francja

  Dziękuję za to. Bardzo zadowolony z Twojej usługi, nienagannego samochodu ... i Twojej życzliwości. Mogę tylko polecić klasykę ER.

 • Katrin, Nederland

  We wrześniu zeszłego roku kupiłem od Ciebie ten piękny Volkswagen „Bulli” 1975. To była miłość od pierwszego wejrzenia i wciąż jestem bardzo szczęśliwym kierowcą! Nie mogę się doczekać, aby wyruszyć w drogę na naszą pierwszą wyprawę kempingową. Jeszcze raz dziękujemy całemu zespołowi E&R Classics za wspaniałą obsługę klienta. Tak trzymaj!

 • Gino i Sabine, Belgia

  Nasze szczere podziękowania za prawidłowe dostarczenie naszych „starych” tego popołudnia. Duży komplement dla kierowcy, który „zaparkował” samochody i udzielił niezbędnych wyjaśnień. Kolejne „wielkie dzięki” za to!

 • Claude, Francja

  Chciałem ci podziękować za wspaniałą współpracę, którą dostarczyłeś mi w rozdzielczości mojego pliku MG A. Muszę powiedzieć, że nie przegapię okazji, aby zacytować i polecić swoją stronę E & R classic. W nadziei na przyszłą współpracę składam Wam moje szczere pozdrowienia.

 • Patrick, Francja

  Dziękuję bardzo przyjaznemu zespołowi. Triumph GT6 jest piękny i jestem bardzo szczęśliwy, że go prowadzę. Moje marzenie jest teraz rzeczywistością, dzięki twojej pomocy.

 • Erich, Niemcy

  Trzy transakcje (VW Beetle, Renault 4 CV, TR 6) zostały zakończone i chciałbym powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z ich obsługi. Szczególnie doceniam, z jaką troską i niezawodnością rzeczy były obsługiwane przez ciebie. Porada / wsparcie było świetne i byłem również pod wrażeniem, że tak dobrze wdrożyłeś wszystkie moje dodatkowe życzenia w akcji. Jednym słowem, wszystko nie mogło pójść lepiej! E & R zdobyło zadowolonego nowego klienta.

 • chrześcijański, Niemcy

  Fiat przyjechał dobrze w Schleswig. To naprawdę bardzo fajny samochód! Dzięki za wszystko i do zobaczenia następnym razem.

 • Harley, USA

  Chcę, żebyś wiedział, że otrzymałem samochód w zeszłym tygodniu !!!! To jest tak dobre i LEPSZE niż kiedykolwiek sobie wyobrażałem i jestem tak podekscytowany, że mam go tutaj w małym Tucson AZ. Że jest tak świetnie działający i specjalny CAR jest po prostu fantastyczny !! Dziękuję ci poza słowami w całej łatwości zawarcia umowy i przekazania jej mnie i wszystkim ... To naprawdę niesamowite. Nie wierzyłem, że to zadziała na początku. Dostałem również dokumenty i folder, który jest od ciebie i nadawcy w mailu, przyszedł kilka dni temu. Zamierzam nadal pochwalić ciebie i firmę za profesjonalizm i szczere pragnienie, by dostarczyć mi samochód i sprawić, by był tak dobry, jak się wydawało! Ale po prostu wracając do mojego ogromnego „DZIĘKUJEMY” dla was .. i zespołu na klasykach ER za wspaniałą pracę! dzięki .

 • Wim, Holandia

  Chciałem tylko podziękować za perfekcyjne dostarczenie 2 + 2, transporter to idealna reprezentacja dla Twojej organizacji. Julian wykonał perfekcyjną dostawę, moje komplementy !! Dla mnie typ E jest „środkiem” do podróży odkrywczej, odkrywania technologii stojącej za tym amerykańskim Jagiem i poznawania ludzi podczas tej podróży.

 • marc, Niemcy

  Chciałem podziękować za przyjazny dla klienta sposób, w jaki mi pomogłem.

 • Jacques, Francja

  Właśnie otrzymaliśmy Austin Healey, wszystko jest idealne. Kierowca jest bardzo przyjazny.

 • Umberto, Belgia

  Jestem zadowolony od początku do końca, mam nadzieję, że jestem bardzo szczęśliwy z samochodem.

 • Mario, Belgia

  Bardzo zadowolony, doskonały serwis!

 • Harald, Niemcy

  Chciałem tylko wyrazić moją pozytywną ocenę 100% na ciebie PERFEKCYJNA usługa. Kupiłem już samochody 2 i po prostu chciałem podziękować - doskonałe samochody i doskonałą obsługę. Zawsze kupowałbym moje klasyczne samochody w ERClassics.

 • Jean-Michel, Francja

  Czuję się bardzo dobrze, jestem bardzo zadowolony z mojego triumfu TR3, zrobiliśmy około 60 km, to jest idealne, toczy się bardzo dobrze, a overdrive jest doskonały, dziękuję wam jeszcze raz za radę, proszę przesłać komentarz poniżej.

 • Juraj, Republika Czeska

  Jeszcze raz dziękuję, jest to bardzo doceniane.

 • marc, Niemcy

  Mój samochód przybył już ze mną i dziękuję wszystkim, mogę bardzo polecić ERclassics, a szczególnie dla ciebie jako sprzedawcy.

 • Tomassi, Luxembourgh

  Szybki zwrot po moim podwójnym zakupie. Jestem bardzo zadowolony z obu samochodów, zostały dostarczone w doskonałej kolejności, w pełni obsługiwane i pięknie jeżdżą. Dostawa była nieskazitelna, a na krótką historię poleciłbym ERclassics każdemu entuzjastowi old-timingu za silne zaangażowanie i jakość usług.

 • Szczery, Niemcy

  Dziękuję za przyjazną i responsywną rozmowę. Ford A jest dokładnie tym, czego oczekiwaliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu. Jeszcze raz dziękuję za doskonałą obsługę i profesjonalną obsługę.

 • Roel, Holandia

  Samochód jest z pewnością dobrze zaprezentowany, a film jest również doskonały, ponieważ wskazuje się, że teraz czeka na właściwego nabywcę.

 • Bruno, Francja

  Powiem tylko, że samochód przybył, jestem naprawdę szczęśliwy, że jest piękny, czego się spodziewałem. Jeszcze raz dziękuję, bardzo podobały mi się wymiany, które razem mieliśmy bardzo jasne i bardzo profesjonalne.

 • Laurent, Francja

  Mustang przybył wczoraj bez problemu. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy i Twojego garażu, wrócę do ciebie przy przyszłym zakupie.

 • Stefaan, Belgia

  Samochód został dostarczony ładnie dziś po południu i właśnie skończyłem obszerną jazdę próbną. Świetnie jeździ. Bardzo dziękujemy za doskonałą obsługę i życzymy Tobie i całej załodze wspaniałych dni!

 • Cynthia i Rutger, Belgia

  W ubiegłą środę otrzymaliśmy nasz Jaguar i chcielibyśmy poinformować, że osoba dostarczająca przesyłkę była bardzo profesjonalna i pomocna. Samochód wygląda dobrze i oczekujemy dużo jazdy.

 • Jacques & Annik, Francja

  W niedziele pojechaliśmy na wiec w stylu vintage w Lanvollon. Spośród prezentowanych samochodów 100, nasz Austin healey odniósł największy sukces. Ludzie byli zdumieni jakością renowacji samochodu, po raz kolejny gratulujemy. Spotkaliśmy osobę, która mieszka w Pludual i która kupiła ci MGB 5 lata temu; jest także bardzo zadowolony.

 • Stef, Belgia

  Chcę podziękować całemu zespołowi, a zwłaszcza Davidowi za wysiłek, aby przygotować nasz typ E na weekend! Doświadczenie na najwyższym poziomie, które jest rzadko postrzegane i doceniane przez nas i na pewno zostanie przekazane dalej.

 • Michel, Francja

  Przybył Jaguar. Kierowca jest świetny, umieścił nawet samochód w moim garażu. Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ wykonałeś bardzo dobrą robotę w tym samochodzie, a dostawa była nienaganna i na czas. Mój następny samochód zostanie od ciebie kupiony.

 • Michel, Francja

  Jestem już klientem w domu, kupiłem w ubiegłym roku MG TF, z czego jestem bardzo zadowolony. Organizuję mini rajd dla przyjaciół 6 Oldtimers, aby odwiedzić tulipany w Keukenhof około kwietnia 20, 2019. Wyobrażam sobie, że rano zatrzymam się w domu na wizytę (jeśli to możliwe) w języku francuskim. To będzie możliwe. Mamy oczywiście cały czas na określenie daty i organizacji. Moje przyjaźnie.

 • JC, Belgia

  Dziękuję za wiadomość e-mail i za dwa uchwyty. Jestem bardzo zadowolony z Twojej życzliwości i profesjonalizmu. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo dobrych rzeczy o twojej firmie.

 • Robert i Sabine, Niemcy

  Byliśmy pod wrażeniem jakości i wyboru w Twoim domu. Jesteś także bardzo kompetentnym partnerem do rozmowy w pamięci.

 • Daniel, Francja

  dotarliśmy do domu drogą niedzielną bez kłopotów. Samochód działa dobrze. Dziękuję za zdjęcie, miłą uwagę. Cieszę się, że cię znowu widzę

 • francuski, Holandia

  Ostatnio mój młody zegar wymienił się na Aston Martina. Cały proces był bardzo przyjemny.

 • Burkhard, Niemcy

  W ubiegłą niedzielę byliśmy w Waalwijk i oglądaliśmy imponującą wystawę zabytkowych samochodów. Tam byliśmy bardzo przyjaźni dzięki Lars v. Dongen otrzymał. Chociaż byliśmy tam przed oficjalnymi godzinami otwarcia, ale wciąż dostaliśmy kawę. Lars pokazał nam całą wystawę, był bardzo uprzejmy i nigdy nie nachalny. Spontanicznie zdecydowałem się kupić. Skomplikowany mój MG został wzięty w płatności. Nigdy nie czułem się przepłacony i nie mogłem się doczekać mojego (nowego) samochodu. Moje podziękowania należą się ER, a zwłaszcza Lars v. Dongen.

 • George, Węgry

  Właśnie dostałem samochód wczoraj wieczorem ... W prostych słowach, PO PROSTU UWIELBIAM! Dziękuję bardzo, jeśli kiedykolwiek kupię inny samochód, Twoja firma będzie zdecydowanie moją pierwszą opcją.

 • Chwytak, Kanada

  Chciałbym pogratulować właścicielom firmy i specjalnym dobrym wykonaniem dla osób, które wykonują pracę fotograficzną na swojej stronie internetowej. Kiedy nadejdzie właściwy czas, wrócę na poważniejszy wygląd.

 • Volker, Niemcy

  MGA zostało dostarczone dziś rano, wszystko co najlepsze.

 • Christophe, Belgia

  Samochód jest tutaj i jest świetny! Dzięki jeszcze raz!

 • chrześcijański, Niemcy

  Samochód dotarł dobrze, wszystko jest idealne. Natychmiast mogłem zarejestrować samochód z dokumentami, wszystko działało naprawdę dobrze! Dzięki jeszcze raz!

 • Keith, Luxembourgh

  Jag przybył i wygląda bajecznie. Twój facet od dostawy był genialny i bardzo dbał o rozładunek, prawdziwy profesjonalista. Wszystko wydaje się w porządku i mam to ubezpieczone, gotowe do rejestracji w przyszłym tygodniu. W międzyczasie wielkie podziękowania dla Ciebie i Twojego zespołu za bardzo płynną transakcję.

 • Jean-Claude, Belgia

  Jestem bardzo zadowolony z Twojej życzliwości i profesjonalizmu. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo dobrych rzeczy o twojej firmie.

 • Arndt, Niemcy

  Wszystko poszło bardzo dobrze i jestem bardzo zadowolony. Ponieważ masz bardzo miłego, kompetentnego pracownika ... moje gratulacje.

 • Jean, Niemcy

  Otrzymaliśmy wczoraj TR6. Co za miły i idealny samochód. Wszyscy tutaj przestali pracować natychmiast, aby przyjść zobaczyć samochód. Co mogę powiedzieć o jakości usługi i warunkach dostawy. Jesteś po prostu najlepszy!

 • Birgit i Andreas, Niemcy

  Dwa lata temu kupiliśmy od twojej firmy szary czteroosobowy Morgan plus 4. Do tej pory jesteśmy bardzo zadowoleni z tego samochodu i od razu otrzymaliśmy niemiecki przegląd techniczny (TÜV). Wielkie podziękowania od rodziny Reinów.

 • LennartSzwecja

  Wizyta w Twoim salonie i warsztacie była bardzo interesująca.

 • Patrick, Niemcy

  Wielkie dzięki za najlepszą obsługę i za przysłanie mi książki.

 • Jurgen, Niemcy

  Dziękuję wszystkim, a szczególnie dobre relacje dotyczące sprzedaży Triumpha TR6.

 • Carl, Belgia

  Dziś rano dostałem samochód. Dziękuję wam za pomoc, jaką daliście w znalezieniu odpowiedniego samochodu i za przeprowadzenie mnie przez proces jego zakupu. Dziękuję również kierowcy, który przejął mnie rano za kontrolę.

 • Kserkses, Hiszpania

  Wczoraj dostałem samochód. Tom, facet od transportu, był doskonały, doskonały czas, samochód przybył z zindywidualizowanym transportem. Tom wyniósł samochód z przyczepy do ogrodu. Chciałem podziękować zespołowi ER Classics za wspaniałą obsługę, ale chcę również polecić Toma jako transportera, ponieważ dostarczył on doskonałą obsługę.

 • Mary & Rene, Holandia

  TR ma się dobrze. Jeszcze raz dziękuję za twoje usługi.

 • Jaspis, Holandia

  Dobrze wiedzieć, że typ S sprzedał się tak szybko! Nie spodziewałem się, że tak się stanie i chyba nie zrobiłeś tego. Doświadczyłem twojej służby jako bardzo radosnej i poprawnej. Dzięki !

 • Pascal, Francja

  Dziękuję za odpowiedź, ponieważ pozostały mi tylko dobre wspomnienia dotyczące naszej transacji. Dzięki .

 • Jean-Michel, Francja

  W grudniu 26 zakupiłem spitfire 1965 Triumph MK 1. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu i nie mieliśmy żadnych problemów z samochodem.

 • Thijs, Holandia

  Wszystkie twoje samochody są ładnie przedstawione przez twoich dokładnych i uprzejmych pracowników.

 • Leon, Holandia

  Wielkie dzięki, wspaniała obsługa, którą masz. Dowodzi to, co mi się podobało podczas procesu zakupu samochodu, firmy, która ceni swoich klientów, nawet jeszcze po zakupie samochodu.

 • Lan, USA

  Lancia Aurelia B21 przybył do Long Beach i czekał na inspekcję i wydanie US Custom wkrótce. To drugie samochody kupione od Twojej firmy i za granicą. Te samochody bardzo potrzebują twojej pomocy. Korzystając z okazji, chciałbym podziękować państwu za konstruktywną współpracę i cieszę się, że w przyszłości będziemy mieć więcej owocnych relacji biznesowych.

 • Jean i Annick, Francja

  Wielkie dzięki za bardzo profesjonalną obsługę, która również liczy się dla twojego kolegi, który dostarczył samochód. Samochód jest super i wszystko, co uzgodniliśmy, to przyjemność pracować w tych warunkach, szczerze.

 • Mikołaj, Niemcy

  Wielkie dzięki, komunikacja z Tobą jest po prostu idealna!

 • DK Engineering, DK Engineering

  Dziękuję za doskonałe przywrócenie oryginalnej specyfikacji.

 • Harry, Holandia

  W 2016 kupiłem pięknie odrestaurowany 1968 Mercedes 250 SL (Pagode) w ER Classics. Nawet rok po dostawie nadal nie traktują cię jak "gotowej umowy", ale oferują swoją dobrą obsługę. Daje to poczucie, że naprawdę dba się o klienta. Kciuki do obu, zawsze przyjazne, sprzedaży jako pracowników obsługi ER Classics w Waalwijk.

 • Jean Michel, Francja

  Przyjechaliśmy dobrze z Triumfem. Wygląda naprawdę efektownie, dzięki za gościnność. Mój przyjaciel na pewno będzie przyszłym klientem, był pod wrażeniem.

 • Harald, Niemcy

  Wielkie dzięki za wiadomość, Samochód został dostarczony i wszystko wygląda idealnie! Wielkie dzięki jeszcze raz i życzę Wesołych Świąt.

 • Andre i Petra, Niemcy

  Wielkie dzięki za bezproblemowy zakup i dostawę naszego VW T2A '71.

 • Szczery, Holandia

  Dziękuję bardzo za dostarczenie MK2, w tym wszystkie niezbędne dokumenty. Również wielkie dzięki za wspaniałą obsługę w ostatnich tygodniach.

 • nacięcieGrecja

  Bardzo dziękuję za odpowiedź. Powód, dla którego skontaktowałem się z Tobą, polega na tym, że widzę, że E & R classic wykonuje wspaniałą pracę.

 • Bart, Holandia

  Chciałbym poinformować, że Caterham jest doskonały. To oczywiste :-)

 • Tim, Niemcy

  Chciałbym bardzo podziękować za wszystkie wysiłki podjęte podczas zakupu Volvo P 1800. Nadal jestem bardzo szczęśliwy, że wszystko poszło dobrze. Zrobiłem kilka przyjemnych przejażdżek samochodem. Zarówno w samochodzie, jak i na zewnątrz samochodu można zobaczyć i jechać, jak marzenie. Wielkie dzięki za wszystko. Z pewnością odwiedzę cię ponownie.

 • Michael i Angela, Niemcy

  Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować - szczególnie współpracownikowi Lardowi van Dongenowi za usługę, którą dostarczyliśmy. Otrzymaliśmy ciepłe powitanie. Z przyjemnością odwiedzimy Twój salon wystawowy.

 • Ton & Cecile, Holandia

  Specjalne podziękowania za wysłany fotoreportaż, niesamowita, wspaniała seria zdjęć !!! Pozdrowienia! Bardzo profesjonalnie.

 • jaskółka oknówka, Holandia

  Chciałbym podziękować za profesjonalne, szybkie i przyjemne rozliczenie za sprzedaż mojego Volvo 544. Otrzymałem kwotę przesyłki w zeszłym tygodniu, zgodnie z obietnicą.

 • Lan, USA

  Wczoraj dobrze odebrałem Saaba 93 i Citroen DS19, oba samochody w doskonałym stanie. Saab 93 to super fantastyczny samochód do mojej kolekcji. Naprawdę to kocham. Chciałbym docenić twoje ustalenia dotyczące pomocy dla obu samochodów z wieloma rzeczami w bagażniku Citroena. Jeszcze raz dziękuję za wszystko i mam nadzieję, że masz dobry biznes.

 • Philippe, Belgia

  Otrzymałem samochód w piątek iw ostatnią niedzielę miałem okazję jeździć samochodem w niedzielę: słoneczny dzień; idealny! Samochód jest zdrowy i wytrzymały, a książeczka serwisowa pokazuje, że samochód był w rękach fanów starej mechaniki. Dzięki za doskonałą obsługę: perfekcyjna dostawa, szczegółowe wyjaśnienia i niestandardowe dokumenty oraz przegląd techniczny.

 • Klaus, Niemcy

  Nawet tygodnie po zakupie zielonych IRS TR4A nadal jestem bardzo zadowolony. Zmieniłem tylko kilka drobiazgów, ale samochód został wykonany przez TOP Classics ER. Jeszcze raz dziękuję wam i wasz ZESPÓŁ.

 • Jean-Francois, Belgia

  Mała uwaga, aby dać Ci znać, że w końcu możemy prowadzić nasze Studebaker Hawk GT po surowej zimie i wszystko poszło dobrze: start samochodu, napędy, hamulce, ma dobrą przyczepność i jest przyjemny w prowadzeniu. Więc nadal jestem bardzo zadowolony z mojego zakupu i usług, a ja przyjadę ponownie, aby spojrzeć na amerykańskie samochody w swoim salonie! Teraz zamierzam ulepszyć ten samochód zgodnie z oryginalnym modelem 1963.

 • Claude i Nelly, Francja

  Chcielibyśmy podziękować za samochód, przyjechał dziś (środa) wczesnym popołudniem, samochód jest doskonały .. Dwa dni temu otrzymaliśmy dokumenty, wszystko poszło dobrze.

 • Jean Michel, Francja

  Gratulacje dla zespołu ER Classics, a szczególnie dla Pana v. Kempena za znakomitego Francuza. Spitfire jest dokładnie taki sam jak na zdjęciach. Dostawa była idealna, samochód jest w nienagannym stanie. Z pewnością mój kolejny zakup odbędzie się na targach ER CLassics, dzięki jeszcze raz.

 • Naoki, Japonia

  Autobianchi od ciebie przybył bezpiecznie.

 • Joseph, Malta

  Mój przyjaciel pojechał odebrać samochód i jego garaż w moim domu na Malcie. Powiedzieli mi, że jest w idealnym stanie i są szaleni.

 • Simen, Norwegia

  Norweskie służby celne były pod wrażeniem samochodu i łatwo było przejechać samochodem wszystkimi odpowiednimi dokumentami. Wykorzystam tę okazję, aby podziękować Tobie i Twoim współpracownikom za całą Twoją gościnność, gdy odwiedzamy Twój salon wystawowy (za każdym razem). Nie mogę wymyślić żadnego innego miejsca, w którym doświadczyłem tak wspaniałej obsługi klienta.

 • Wolfgang, Niemcy

  Wielkie dzięki za dostarczenie MGB bez żadnych problemów - samochód jest świetny, moja żona szczęśliwa.

 • jaskółka oknówka, Holandia

  Znowu moje komplementy za specjalną szybką sprzedaż mojego Volvo 544. Dzięki profesjonalności pracowników ER Classics i pięknemu fotoreportażowi oraz wideo, które zrealizowali, sprzedaż została zrealizowana.

 • Luc, Belgia

  Jeszcze raz dziękuję za ciepłe powitanie i prywatną wycieczkę z praktycznymi poradami od wczorajszego ranka! Czy możemy sprawić, że będzie to coroczne spotkanie?

 • Heinz, Austria

  Późno, ale potem znowu otrzymałem Triumph na 25-ie kwietnia z pełną satysfakcją. Chcę naprawdę wszystkim podziękować.

 • Wesley, Belgia

  Chciałbym podziękować E & R za doskonałą i przede wszystkim szybką obsługę. Przetestowałem Beelte i wszystko jest w porządku. To jeden z powodów, dla których ludzie wybierają kompana o dobrej reputacji, dzięki za to.

 • Emiel, Belgia

  Wielkie dzięki za szybką interwencję i serwis. By the way, personel był bardzo miły.

 • Piotr, Niemcy

  Wielki komplement, świetne zdjęcia, wspaniała restauracja. Kiedy będę miał więcej czasu, odwiedzę cię w Holandii.

 • Jens, Niemcy

  Wielkie dzięki! Bardzo profesjonalne wsparcie i uczciwe podejście do biznesu.

 • Klaus, Niemcy

  Wszystko poszło dobrze. 1 godzina po dostarczeniu samochód miał swój numer rejestracyjny. każdy, kogo pokazałem, był podekscytowany, dzięki jeszcze raz.

 • Jean-Francois, Francja

  Mała wiadomość, aby poinformować, że dostawa Studebaker poszła dobrze i we właściwym czasie. Byłem również bardzo zadowolony z faceta, który wyrzucił samochód do garażu i powiedział nam, jak poradzić sobie z samochodem. Gratulujemy.

 • Roland i Hedy, Luksemburg

  Dziękuję z Luksemburga i życzymy pięknych wakacji.

 • Pierre, Hiszpania

  Chciałbym podziękować zespołowi ER Classics za szybką dostawę mojego Austin Healey. Mój samochód przybył w idealnym stanie. Wielkie dzięki jeszcze raz i mam nadzieję, że był to pierwszy zakup wielu.

 • Stu, USA

  Wóz strażacki przybył ... KOCHAM TO! Dziękuję bardzo za dobry interes.

 • Didier, Francja

  Otrzymaliśmy samochód bardzo dobrze we wtorek 19 lipca, jest świetnie.

 • Mient, Holandia

  Moje Volvo P1800E zostało już bardzo dobrze odrestaurowane; nadal obecne punkty zostały wykonane w znakomity sposób w ich własnym garażu, dzięki sprzedawcy i szefowi garażu.

 • Dupa, Holandia

  Jesteśmy dumnymi właścicielami tego pięknego Citroëna HY Camper, E & R, dziękujemy za dobrą obsługę!

 • Tomasz, Niemcy

  Jeszcze raz dziękuję za piękny samochód.

 • Igor, Belgia

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z samochodu. Komplementy do ciebie za usługi i do kierowcy, który dostarczył samochód.

 • Szczery, Belgia

  Przez kilka miesięcy jesteśmy właścicielami naszego MG i muszę powiedzieć, że nigdy nie żałowałem tego zakupu przez jedną sekundę. W ciągu ostatnich kilku tygodni bardzo polubiliśmy naszą Maggy. Tak, daliśmy temu samochodowi imię z oznaczeniem "am i g".

 • Eric, Holandia

  Z powodu choroby musiałem sprzedać mój niedawno odrestaurowany MGB. Chciałbym podziękować zespołowi z ER Classics za prawidłowy sposób sprzedaży i polecić firmę wszystkim moim znajomym w świecie klasycznych samochodów.

 • Joachim, Niemcy

  Wczoraj zrobiłeś mój dzień i co minutę będę jeździć pięknem! DZIĘKUJĘ CI BARDZO!!!!!!!!!!!!!! Do zobaczenia w Stuttgarcie w przyszły weekend, wszystkiego najlepszego i ciesz się weekendem (WILL !!!!!!!!!!!!)

 • Hartmut, Niemcy

  Bardzo mnie to cieszy, dlaczego? Ponieważ odwiedziłem twoją firmę kilka miesięcy temu, a ja i mój przyjaciel byliśmy bardzo podekscytowani stanem pokazanych samochodów. Potem rozejrzeliśmy się po warsztacie. Jesteś otwarty na wszystko, nic nie jest ukryte. Widzieliśmy, że pracujesz dobrze i dokładnie. Gratulacje - bardzo dobrze !!

 • Stefan, Belgia

  Byłem ostatnio w twoim towarzystwie i to była miła znajomość. Sprzedawcy byli bardzo mili.

 • Axel, Austria

  Witaj Holland. Wszystko poszło bardzo dobrze. Fajny kierowca, dobra komunikacja, samochód w garażu, naprawdę fajne !!

 • Eliane, Belgia

  Wszystko poszło bardzo dobrze i chcielibyśmy Ci podziękować. Oto kilka zdjęć z przybycia mojego małego 4CV i przekazania kluczy. Twój kierowca był bardzo sympatyczny !!

 • Herbert, Niemcy

  Przybyły pieniądze. Dzięki za cały wysiłek. Ponownie, praca z E & R była bardzo przyjemna.

 • Jakub, Holandia

  Dzięki za sprzedaż mojego Triumpha TR6a tak szybko i płynnie. Miło było robić z tobą interesy.

 • Leif, Dania

  Samochód przybył dziś rano na mój adres dokładnie tak, jak pan powiedział, jak to będzie. To była przyjemność robić z tobą interesy.

 • Bernard, Francja

  Daimler został dostarczony u mnie wczoraj wieczorem bez żadnych problemów.

 • Roland, Niemcy

  Dzisiaj otrzymałem samochody 2, które kupiłem w Twojej firmie. Jestem bardzo zadowolony, stan samochodów jest taki, jak je opisałeś. Z niecierpliwością czekam na dalszą współpracę z tobą.

 • PawełUK

  Cześć, otrzymałem mój MGA ok. Wielkie dzięki, jestem bardzo zadowolony z mojego zakupu.

 • Toke, Węgry

  Chcę tylko powiedzieć, że jestem naprawdę zadowolony z mojego nowego Citroena! To była wielka przyjemność robić z tobą interesy.

 • Mickael, Francja

  Cześć Ernest, otrzymałem mój triumf w dobrym stanie. Jest piękna i jestem bardzo zadowolona. Jeszcze raz dziękuję za waszą szczerość i życzliwość.

 • Michał, Niemcy

  Wszystko szło dobrze z transportem mojego Triumpha TR6. Nie mogę się doczekać, aby cieszyć się jazdą tym pięknym samochodem.

 • John i Carol, Rumunia

  Pojechaliśmy 1600 km, aby wrócić do Rumunii, samochód spisał się bardzo dobrze.

 • Kenneth, Holandia

  Jeszcze raz dziękuję, jestem bardzo zadowolony z samochodu.

 • Antoine, Francja

  Otrzymałem Volvo P1800 w dobrym stanie i chcę ci podziękować. Jestem bardzo zadowolony i poleciłem cię znajomemu, który chce kupić klasyczny samochód.

 • Sylvain, Francja

  Koniec sierpnia 2012 kupiłem Morris Mino 1000. On biegnie dobrze i jestem z niego bardzo zadowolony.

 • Marcel, Holandia

  Bardzo dziękuję za profesjonalizmu przy sprzedaży mojego Triumpha TR4A w grudniu.

 • Michel, Francja

  Dostawa Triumph TR4 przebiegła idealnie. Dziękuję Ci.

 • Eric, Holandia

  Chciałem podziękować Tobie i Twoim współpracownikom za wysiłek przy sprzedaży Porsche 911S Targa 1973.

 • Poważnie, Austria

  Dziś rano nadszedł Triumph. Dziękuję Tobie i Twojemu zespołowi za trud.

 • Sylvain, Francja

  Dziś po południu otrzymałem pojazd. Wszystko poszło dobrze. Dostawca był bardzo miły i profesjonalny. Dzięki za wszystko.

 • Alexandre i Nathalie, Francja

  Dziękuję zespołowi za moje marzenie.

 • Pierre, Francja

  Witam, Triumph TR6 został dostarczony, transport poszło dobrze, bardzo piękny samochód, dzięki! Do zobaczenia wkrótce.

 • Joachim, Austria

  Zdecydowałem się odebrać MGB GT i bez problemu podjechać do Austrii. Wielkie dzięki dla całego zespołu za to, że wszystko jest takie proste. Mogę zdecydowanie polecić ER-Classics!

 • SamUK

  Otrzymałem dzisiaj Porsche 912. Dokładnie to, czego się spodziewaliśmy. Dziękuję Ci bardzo.

 • Richard, Holandia

  Chcę podziękować za to, że wszystko poszło dobrze sprzedając moje Volvo 1800S. Pieniądze zostały dzisiaj wystawione na moje konto. Na pewno polecę twoją firmę moim przyjaciołom, gdy będą chcieli sprzedać swój Oldtimer. Może do zobaczenia wkrótce.

 • Paweł, Portugalia

  Samochód przybył wczoraj wieczorem :-) Silnik natychmiast się uruchomił i chociaż padał deszcz, zrobiłem małą wycieczkę po domu z moim synem. Wielkie dzięki.

 • Jacek, Holandia

  Chciałem, żebyś wiedział, że wszystko przekroczyło oczekiwania. Jedyną drobną sprawą było to, że z piękną pogodą musiałem zostawić cabrio na miejscu. Mam dobre przeczucie, że prowadzę interesy z tobą iz pewnością cię polecę.

 • Adrien, Francja

  Potwierdzam przybycie mojego MGB Blue 1974. Wielkie dzięki, to naprawdę dobry samochód i jestem z tego bardzo zadowolony.

 • Jos, Holandia

  Około 2 miesięcy temu spotkałem się z klasykiem ER na Oldtimer Forum. W zeszłym tygodniu byłem w dzielnicy Waalwijk i postanowiłem się rozejrzeć. Co za wspaniały salon wystawowy z bajecznie wyglądającymi Oldtimerami !!

 • nacięcie, Hiszpania

  Przyjechaliśmy bezpiecznie na Majorkę. Dziękuję bardzo za tak dobre przygotowanie samochodu.

 • TomekUK

  MGA jest w doskonałym stanie, dzięki chłopaki!

 • marc, Niemcy

  Bardzo dziękuję za miłą ofertę (zielony Spitfire). To była przyjemna podróż z powrotem do Niemiec.

 • Laurent, Francja

  Dziękuję bardzo za zakup i dostawę, pojazd jest wspaniały! Dobra efektywność transportu i pewność Twojej firmy.

 • Gonzalo, Hiszpania

  Samochód przybył wczoraj w idealnym stanie. Wielkie dzięki, świetna obsługa!

 • Daniel i Nicole, Belgia

  Dzisiaj MGB przybył w dobrym porządku do swojego nowego domu. Chcemy jeszcze raz podziękować za ciepłe powitanie i wspaniałą obsługę. Dziękuję za pomoc w spełnieniu moich marzeń.

 • Michał, Niemcy

  Chciałem jeszcze raz podziękować za ciepłe przyjęcie w Waalwijk i wspaniałym samochodzie.

 • Dario, Niemcy

  Chcę ci podziękować za dobry sposób, w jaki mój Ford Mustang został przeniesiony. Wszystko poszło dobrze. Życzę wszystkiego najlepszego na przyszłość i polecę cię innym.

 • Francois, Francja

  Od kilku lat kupuję MGB w ERclassics. Byłem bardzo zadowolony z obsługi, więc skontaktuję się z tobą ponownie.

 • Szczery, Niemcy

  Dostarczona przez Ciebie MGB została zatwierdzona i działa dobrze. Wielkie dzięki za świetną obsługę.

 • marc, Francja

  Dobra i bezpieczna podróż do Paryża z MGB. Świetny!

 • znak, Północna Karolina, USA

  Naprawdę pod wrażeniem jakości pracy. Dzięki chłopaki. Liczę dni przed porodem jak dziecko przed świętami!

 • SeanUK

  Ciężarówka przyjechała wczoraj. Dzięki, jest świetna.

 • Bruno, Francja

  Kupiłem MGB 71 kilka miesięcy temu, to był mój pierwszy klasyczny samochód. Najpierw jechałem tylko krótkimi dystansami, ale teraz jeżdżę MGB co tydzień i używam go również na duże odległości. Dzięki!

 • Jean-Pascal, Chile

  Chciałem, żebyś wiedział, że już miałem dużo radości z jazdy tym pojazdem, dziękuję. Dziękuję za twój profesjonalizm i mam nadzieję, że znów będę robić interesy.

 • Fernanda, Włochy

  Z radością informuję, że Isetta została dostarczona wczoraj po południu. To była wielka przyjemność robić z tobą interesy i jeśli kiedyś znowu będę szukał "nowego" starego klasycznego samochodu, wiem, gdzie najpierw pójść.

 • Roland, Francja

  Samochód został dostarczony i przyjechał bez uszkodzeń. Dziękuję również za służbę i komunikację.

 • Olivia i Michel, Francja

  MGA przybył dobrze i działa dobrze. Chcę Ci podziękować za instalację systemu grzewczego i spojlerów 2. Będę polecał Twoją firmę innym, którzy szukają klasycznego samochodu, ze względu na jakość samochodów i, co bardzo ważne, na usługę po zakupie. Thansk bardzo wiele dla twojego zespołu.

 • Wolfgang, Niemcy

  Harley Davidson przybył dobrze. Stan samochodu jest taki, jak się spodziewałem. Jestem bardzo usatysfakcjonowany. Chcę podziękować za profesjonalny i przyjemny proces zakupu.

 • Paweł, Francja

  Chciałbym podziękować za poświęcenie czasu, aby mi dzisiaj pomóc. Po rozmowie z Ronem czuję się bardzo komfortowo w samochodzie. Świetny salon wystawowy i fantastyczny zespół ludzi!

 • Alain, Francja

  Moja MGA jest zarejestrowana we Francji i jestem z niej bardzo zadowolony. Do zobaczenia wkrótce i dobrej sprzedaży!

 • Michel, Francja

  Samochód został dostarczony dziś po południu i wszystko poszło dobrze. Dziękuję za skuteczność. Może spotkamy się ponownie na kolejny samochód?

 • Emmanuel, Francja

  Otrzymałem samochód w dobrym stanie i jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobra dostawa.

 • Sebastian, Niemcy

  Trochę za późno, ale chcę ci podziękować za bezproblemową obsługę i dostawę Triumpha GT6.

 • Juliański, Belgia

  Mała uwaga, aby powiedzieć, że samochód bardzo dobrze jeździł z Holandii do Belgii, bez żadnych problemów. Jeszcze raz dziękuję za wszystko, a szczególnie za ciepłe powitanie podczas naszych wizyt u Ciebie.

 • Alain, Francja

  Otrzymałem MGB w dobrym stanie, zgodnie z oczekiwaniami. Twój dostawca jest bardzo sympatyczny.

 • Eugene, Francja

  Dostawa poszła bardzo dobrze. Dostawca był na czas i wręczył mi niezbędne dokumenty. Dzięki.

 • Bert, Holandia

  190SL okazał się świetny! Dzięki!

 • David, Belgia

  Dziękuję za dostawę i komplementy dla rozdzielacza siedzeń! Dalej do następnego!

 • Charles, Francja

  Dziękuję za cudowny Triumph Spitfire MK3, który kupiłem w listopadzie ubiegłego roku. Polecam klasykę ER każdemu, kto szuka klasycznego samochodu.

 • Sztylet, Niemcy

  Samochód dotarł bezpiecznie i jak na razie jestem zadowolony.

 • Piotr, Niemcy

  Z wielką radością otrzymałem wczoraj MG. Dziękuje i pozdrawiam.

 • Tomasz, Włochy

  MGA przyjechała dziś rano ... Dziękuję bardzo !!!

 • Marie, Francja

  Dziękuję za wykonanie jednego z moich marzeń.

 • Patrick, Francja

  Karmann Ghia przybył wczoraj dobrze. Dzięki tobie i całemu zespołowi.

 • Adriano, Luksemburg

  Jeleń przyjechał dobrze i bardzo się cieszę, że przeszedł testy. Podziękowania dla całego zespołu.

 • Sylvie i Pierre, Belgia

  Dzięki za radę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z twoich usług. Do zobaczenia na następny zakup!

 • Oliver, Niemcy

  Samochód przyjechał dobrze. Silnik pracuje i praca może się rozpocząć. Dzięki za sprawny proces.

 • Facet, Francja

  Otrzymaliśmy samochód w środę i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni. Wszystko jest ok i miejmy nadzieję, że będziemy cieszyć się jazdą na wsi z naszym nowym samochodem!

 • Hermann, Niemcy

  Dziękuję za ten wspaniały samochód. Silnik działa dobrze i jest bardzo wydajny.

 • SteveUK

  Chciałem tylko podziękować za mg! Transport poszło dobrze, kierowca i Antoine byli bardzo pomocni.

 • Dehmer, Niemcy

  Samochód przybył. Wszystko poszło dobrze. Frogeye jest tak, jak się tego spodziewaliśmy i również transportowa sieć.

 • Ivan, Belgia

  Test coupe MGB jest w porządku, dziękuję!

 • Geurdie i Safano, Holandia

  Chciałem wam powiedzieć, że Studebaker wygląda bardzo pięknie na zdjęciach. Nasze pochwały za umiejętności fotograficzne.

 • wirowy, Belgia

  Dziękuję bardzo! Transport dotarł na czas.

 • KarlUK

  Aby poinformować, że Peugeot został odebrany w należytym porządku i właśnie przeszedł kontrolę UK mot, dziękuję, że wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo.

 • Miłość, Francja

  Audi TT zostało dostarczone dzisiaj. Jest w idealnym stanie.