Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandia
+48 72 95 29 801

Październik 3 (Niemiecki Dzień Jedności) OTWARTY - niedziela październik 4 EXTRA OPEN (12: 00-16: 00)


Wim Hakkesteegt

Wim Hakkesteegt (rok urodzenia: 1962) mechanik.

Ja i moja żona robiliśmy krzyżyki z wózka. Do tego sportu mieliśmy jasnożółty Ford Transit, w którym jeździłem, a moja żona była w wózku. Uwielbialiśmy to, zwłaszcza, że ​​mogliśmy zrobić coś takiego razem. To jest to, co robiliśmy przez wiele lat. Właściwie nigdy nie mieliśmy własnego samochodu, ponieważ nie było to konieczne. Wszystko było dla nas dostępne na rowerze. Kiedy mieliśmy samochody, używaliśmy ich wyłącznie w naszym sporcie.

Studiowałem elektronikę na lata 4 w LTS Gorinchem. Zacząłem pracować zaraz po szkole, ale po 2 miesiącach dowiedziałem się, że elektryczność to dla mnie nic. Następnie przebudowałem rozruszniki i dynamo na lata 4. Po tych 4-ach pracowałem w sklepie motocyklowym przez 17.5. Zrobiłem tu prawie wszystko. Pracowałem w warsztacie, sklepie z silnikami i sprzedawałem odzież motocyklową. Moją pasją jest przegląd silników.

Mój wymarzony samochód to czarna MGA. Myślę, że ważne jest, aby samochód był starannie zbudowany, więc kolor nie ma dla mnie większego znaczenia. Wolę widzieć żółtą, czerwoną lub zieloną MGA, która jest ładnie zbudowana niż niezupełnie wykończona czarna MGA.