Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandia
+48 72 95 29 801

Niedziela 1 listopada (Dzień Wszystkich Świętych) EXTRA OPEN od 12:00 do 16:00


Remi Lagache

Remi Lagache (rok urodzenia: 1989) międzynarodowy sprzedawca.

Pierwszy kupiony samochód to niebieski Volkswagen Golf 2 od 1991. Byłem 21, kiedy kupiłem ten samochód i nadal go mam. Chciałem idealny samochód, ale dość tanio. Kosztował mnie więc tylko 600. To bardzo dobry samochód za kwotę, jaką mnie kosztowało.

Poszedłem do szkoły biznesu w pobliżu Bordeaux. Ta edukacja trwała 5 lat i dostałem tutaj tytuł magistra. Potem pojechałem do Kalifornii, aby pracować dla francuskiej firmy produkującej siodła i kantary dla koni. Byłem tu sprzedawcą i robiłem to przez prawie 2. Zdecydowałem się pojechać do Kalifornii, ponieważ była tam możliwość i nie chciałem przegapić tej okazji. Jednak chciałem wrócić do Europy, aby wykonać tę samą pracę, ale bliżej mojej ojczyzny, Francji. Niestety, rynek koni w Europie jest zupełnie inny niż w Kalifornii, więc zacząłem śledzić moją pasję 2nd: klasyczne samochody. Obecnie pracuję w E & R Classics jako międzynarodowy sprzedawca.


Mój wymarzony samochód to ciemnoniebieskie BMW E30. Chciałbym samochód, w którym mogę prowadzić bezpiecznie i komfortowo i sądzę, że ten samochód spełnia te wymagania.