Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandia
+48 72 95 29 801

Niedziela 1 listopada (Dzień Wszystkich Świętych) EXTRA OPEN od 12:00 do 16:00


Lars van Dongen

Lars van Dongen (rok urodzenia: 1989) kupujący i międzynarodowy sprzedawca

Moim pierwszym samochodem był bordowy czerwony Opel Corsa. Miałem lat 18, kiedy go kupiłem i byłem tym bardzo podekscytowany. Poza moim pierwszym samochodem, jest jeszcze jedno wspomnienie, które zawsze będę pamiętał: moja pierwsza jazda w klasycznym samochodzie. Był to jasnoniebieski i biały Chevrolet Corvette C1 firmy 1959. To było fantastyczne doświadczenie! Uwielbiałem to i dlatego zawsze pozostanie moim ulubionym klasycznym samochodem.

Jeśli chodzi o edukację, studiowałem zarządzanie detaliczne w Florijn College w Bredzie. W tych latach edukacji 4 pracowałem już z wieloma samochodami. Zacząłem pracować po szkole w firmie sprzedającej nowoczesne samochody i niektóre klasyczne samochody. Moją pracą w tej firmie był sprzedawca. Dowiedziałem się, że sprzedaż jest moją pasją. Pracuję w E & R Classics od wielu lat jako kupujący i międzynarodowy sprzedawca.

Mój wymarzony samochód pozostaje jasnoniebieski z białą Corvette C1, w której odbyłem swoją pierwszą klasyczną podróż samochodem. Ten samochód zawsze będzie dla mnie wyjątkowy. Najlepiej Corvette od 1960 lub starszej.