Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandia
+48 72 95 29 801

Niedziela 1 listopada (Dzień Wszystkich Świętych) EXTRA OPEN od 12:00 do 16:00


Ernest Praag

Ernest Praag (rok urodzenia: 1967) właściciel / reżyser

Żonaty z Maartje
Dzieci 2: Marjolein i Vincent

Mój pierwszy samochód był żółty Honda Civic 1st z 1973. Kosztowało to guldenów 750 w tym czasie, który wynosi teraz około 330. Byłem bardzo zadowolony z tego samochodu i jeździłem nim dużo, ale po chwili zaczął spożywać olej. Nie tylko odrobina oleju, ale także tyle, ile używał benzyny. Miałem nawet puszki oleju w tylnej części bagażnika, aby w razie potrzeby dodać olej. W 2018 znalazłem całkowicie odrestaurowany egzemplarz w Belgii, kupiłem go i dałem mu specjalne miejsce w mojej własnej kolekcji.

Studiowałem ekonomię handlową w HEAO w Bredzie przez 4. Po szkole pracowałem w firmie wysyłkowej jako menedżer ds. Marketingu w 20. Po pierwszych latach 10 kupiłem udziały w firmie, co uczyniło mnie od dyrektora marketingu i dyrektora marketingu. W 2006 zdecydowałem się sprzedać swoje udziały i wykonać pracę z mojego największego hobby, jakim są klasyczne samochody.

Właśnie dlatego zacząłem E & R Classics w 2008, z którym zaczęliśmy w małym budynku w Kaatsheuvel. Początkowo mieliśmy segmenty 3: wynajem weselnych klasycznych samochodów, sprzedaż klasycznych samochodów i należących do nich warsztatów. W 2010 przenieśliśmy się do Dongen, gdzie przeszliśmy z budynku 1 do budynków 6 ze względu na wzrost z biegiem lat. Było zbyt zajęte, aby utrzymać wszystkie segmenty, dlatego zdecydowaliśmy się zatrzymać wypożyczanie wesel i skupić się całkowicie na sprzedaży i warsztatach w 2011. Na początku 2014 piękny budynek w Waalwijk stał się dostępny, kupiłem go i przenieśliśmy wszystko do tego budynku. W międzyczasie mamy budynki 3 w Waalwijk. W 2016 założyłem dwie inne firmy oprócz E & R Classics, które są Sun Classic Cars i firmą zajmującą się renowacją za granicą. W tej chwili mamy stare samochody 400 w magazynie i teraz pracujemy z ludźmi 55.

Moim absolutnie wymarzonym samochodem jest Bentley Speed ​​Six z 1930 w kolorze brytyjskiej zieleni wyścigowej. Poza tym 1 to fantastyczny klasyczny samochód, w którym seryjnie montowana jest wersja Jaguar z serii 1961. Najbardziej mi się podoba w kolorze szarym z niebieskim wnętrzem.

Klasyczne samochody zawsze miały dla mnie szczególne znaczenie. Każdego dnia chodzę w towarzystwie i oglądam samochody, wciąż cieszę się pięknem, jakie oferują nam klasyczne samochody, techniką, z którą są połączone i oczywiście pięknym, niepowtarzalnym dźwiękiem, jaki produkują.


Strona internetowa: http://www.ernestpraag.com